preloader

Земляні роботи

Земляні роботи

ЗАМОВИТИ ЗЕМЛЯНІ РОБОТИ В КИЄВІ ТА УКРАЇНІ

Земляні роботи

Компанія Профі-Експо Груп спеціалізується на виконанні земляних робіт будь-якої складності в Україні. Автопарк Профі-Експо Груп має велику кількість техніки для земляних робіт. Ви можете орендувати екскаватори, бульдозери, катки, або замовити виконання конкретного обсягу земельних робіт на вашому об’єкті.

Земляні роботи (або переробка ґрунту) – це роботи, що включають в себе розробку ґрунту; переміщення; укладання та ущільнення. Компанія надає машини для відкритих земляних робіт, а саме для робіт на поверхні землі та гірських породах. Земляні роботи є основою створення інженерних споруд з ґрунту. До них віднесено будівництво доріг будь-якого типу, каналів і траншей, майданчиків, зокрема влаштування основ будівель і споруд, планування території під забудову та благоустрій.

Парк техніки Профі-Експо Груп для земляних робіт складається з таких машин, як бульдозери, екскаватори та катки. Спеціалісти Профі-Експо Груп, враховуючи характеристики техніки, підберуть для вас оптимальний варіант, відповідний складності і обсягу земляних робіт у вашому проекті. Наприклад, продуктивність бульдозерів залежать від характеристик навісного обладнання, параметрів силового оснащення, потужності двигуна (тяговий клас), а також від умов експлуатації – співставляючи ці фактори з вашим завданням, ми запропонуємо оптимальну модель.

Замовити
послуги

Розрахувати вартість земляних робіт за об'ємом або переліком

Опишіть завдання або прикріпіть файл з описом робіт

Додаткова інформація (необов’язково)

Куди і кому відправити
Комерційну пропозицію

Тип: Екскаватори

Модель: DOOSAN 340 SOLAR

Глибина копання: 7,76 м

ЗАМОВИТИ

Код: 1-014

Тип: Екскаватори

Модель: DOOSAN 225 LC

Глибина копання: 5,7 м

ЗАМОВИТИ

Код: 1-015

Тип: Екскаватори

Модель: JCB - 220

Глибина копання: 6,6 м

ЗАМОВИТИ

Код: 1-023

ФОРМА ШВИДКОГО ЗВ'ЯЗКУ

ПРОФІ-ЕКСПО ГРУП

Завжди готові допомогти з будь-якими питаннями і роботами, де потрібна спеціалізована техніка. Напишіть, і ми оперативно з вами зв'яжемось.

+38 098 802 46 34 office@profiexpogroup.com

Відправити посилання
на сторінку через