preloader

ПРО НАС

ПРОФІ-ЕКСПО ГРУП

Компанія Профі-Експо Груп вже понад 15 років надає послуги спеціалізованої будівельної техніки і обладнання для громадського, промислового та інфраструктурного секторів. Компанія відзначилася в десятках інженерно-будівельних проектів національного масштабу в Україні. Ми динамічно розвиваємось, нарощуючи як потужності власного автопарку, так і кваліфікацію технічного персоналу. Наші клієнти завжди можуть розраховувати на якісну, професійну допомогу в здійсненні широкого переліку будівельних робіт, де необхідна спеціалізована техніка, досвід і порядність.

Автопарк Профі-Експо Груп на сьогодні налічує понад 70 одиниць спеціалізованої будівельної техніки для виконання наступних типів робіт:

  • земляні роботи;
  • бурові роботи;
  • облаштування підпірних стінок;
  • подача бетонної суміші;
  • вантажні перевезення;
  • крани.

Орієнтованість на клієнта для нас не пустий звук, а основа нашої стратегії розвитку. Де це можливо, ми завжди йдемо на зустріч у ціноутворенні, а поради наших експертів при обговоренні завдання регулярно заощаджують кошти замовників. Загалом, вартість послуг може буте розрахована відносно технічного завдання або відносно годин/змін роботи техніки. У першому випадку, отримавши технічне завдання, ми самостійно підбираємо оптимальну техніку і розраховуємо час її роботи. У другому випадку ми подаємо обрану клієнтом на цьому сайті техніку в потрібне місце, в зазначений час.

Центральний офіс Компанії Профі-Експо Груп знаходиться у Києві, а географія надання послуг – вся Україна.

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ КЛІЄНТІВ

ПОНАД 15
РОКІВ

Понад 15 років
на ринку послуг
спеціальної техніки

70+
ОДИНИЦЬ
ТЕХНІКИ

Автопарк понад
70 одиниць
власної техніки

5000+
ЗАМОВЛЕНЬ

Понад 5000
успішно виконаних
замовлень

ЗАВЖДИ,
ДЕ ТРЕБА

Центральний офіс
в Києві, працюємо
по всій Україні

ГНУЧКИЙ
ЦІНИИК

Завжди знайдемо
оптимальне рішення
по ціні

ФОРМА ШВИДКОГО ЗВ'ЯЗКУ

ПРОФІ-ЕКСПО ГРУП

Завжди готові допомогти з будь-якими питаннями і роботами, де потрібна спеціалізована техніка. Напишіть, і ми оперативно з вами зв'яжемось.

+38 098 802 46 34 office@profiexpogroup.com

Відправити посилання
на сторінку через