preloader

Підпірні стінки

Підпірні стінки

ЗАМОВИТИ ОБЛАШТУВАННЯ ПІДПІРНИХ СТІНОК В КИЄВІ ТА УКРАЇНІ

Підпірні стінки

Компанія Профі-Експо Груп під час будівництва різного роду будівель на місцевості зі складним рельєфом (балки, яри і т.п.) або відповідно до специфіки проектів регулярно надає послуги з облаштування підпірних стінок. Такі укріплювальні конструкції мають одне головне завдання – запобігання обвалу ґрунтових мас.

Для облаштування укріплювальних підпірних стінок ми пропонуємо надаємо послуги з занурення шпунта, двотаврових балок, а також послуги з занурення металевих труб діаметром 400-2000 мм.

Шпунтова огорожа – як правило, це тимчасова підпірна стінка, що утримує стіни котловану від обвалення та захищає від ґрунтових вод, що можуть заважати будівельним роботам в котловані. Основа шпунтової огорожі (її силова частина) це вертикально занурені труби, шпунт Ларсена, двотаврові балки, або інший міцний металопрокат.
Двотаврова металева балка широко застосовується в будівництві для перекриттів та мостових споруд, також використовуються для армування шахтних стволів, в автомобільній промисловості і вагонобудуванні.
Зведення трубчатої огорожі, як спосіб облаштування підпірної стінки, захищає вертикальні стінки від обвалень ґрунту через динамічні і вібраційні впливи від копрового обладнання в процесі монтажу паль, атмосферних і гідрологічних чинників, та особливостей грунту. Огорожа трубами, на відміну від стінок з шпунтового металопрокату, не утворює герметичну конструкцію, тому не убезпечує від проникнення ґрунтових вод.

За запитом фахівці Профі-Експо Груп підберуть оптимальне рішення з облаштування підпірних стінок конкретно для вашого будівельного об’єкту

Замовити
послуги

Розрахувати вартість облаштування підпірних стінок за об'ємом або переліком

Опишіть завдання або прикріпіть файл з описом робіт

Додаткова інформація (необов’язково)

Куди і кому відправити
Комерційну пропозицію

ФОРМА ШВИДКОГО ЗВ'ЯЗКУ

ПРОФІ-ЕКСПО ГРУП

Завжди готові допомогти з будь-якими питаннями і роботами, де потрібна спеціалізована техніка. Напишіть, і ми оперативно з вами зв'яжемось.

+38 098 802 46 34 office@profiexpogroup.com

Відправити посилання
на сторінку через