preloader

Бурові роботи

Бурові роботи

ЗАМОВИТИ БУРОВІ РОБОТИ В КИЄВІ ТА УКРАЇНІ

Бурові роботи

Компанія Профі-Експо Груп представляє якісне спеціалізоване бурове обладнання для промислового, інфраструктурного і цивільного будівництва, коли необхідно зведення малих і великих об’єктів на проблемних, порушених і обводнених породах, а також для реконструкції будівель і опорних конструкцій. Профі-Експо Груп надає послуги з бурових робіт, використовуючи буроін’єкційні палі або буронабивні палі.

Буроін’єкційні палі найчастіше застосовуються для заміщення вибуреного ґрунту бетонною сумішшю. Вони служать елементами нових фундаментів цивільних і промислових будівель, легкі в застосуванні при будівництві нових споруд поряд з існуючими. Також такі палі використовують для посилення існуючого фундаменту будівель, що знаходяться в аварійному стані на будь-яких ґрунтових масах, в тому числі в просадних ґрунтах. В бурових роботах незаперечною перевагою буроін’єкційних паль, є швидкість виконання роботи та досягнення надійності за допомогою комп’ютерної контрольно-вимірювальної техніки. Застосування паль виключає великий обсяг земляних робіт. Буроін’єкційні палі забезпечують твердіння бетону навіть при негативних температурах.

Для виконання робіт в районах із щільною забудовою Компанія Профі-Експо Груп надає буронабивні палі – залізобетонні конструкції, свердловина під монтаж яких формується за допомогою буріння. Фахівці команди Профі-Експо Груп радять використовувати буронабивний спосіб влаштування паль при небезпеці зсуву ґрунтів. Типова конструкція буронабивної опори складається з двох елементів – бетонного тіла і арматурного каркаса.

Профі-Експо Груп завжди використовує тільки якісну та перевірену техніку з найкращими характеристиками для виконання поставлених завдань. Група експертів індивідуально підбирає відповідне обладнання для виконання бурових робіт кожному замовнику.

Замовити
послуги

Розрахувати вартість бурових робіт за об'ємом або переліком

Опишіть завдання або прикріпіть файл з описом робіт

Додаткова інформація (необов’язково)

Куди і кому відправити
Комерційну пропозицію

Тип: Буронабивні палі

Модель: Бурова установка на автошасі TRIVELSONDA

Макс. глибина буріння: 27 м

ЗАМОВИТИ

Код: 1-016

Тип: Буронабивні палі

Модель: Бурова установка BG-9

Макс. глибина буріння: 32 м

ЗАМОВИТИ

Код: 1-017

Тип: Ін'єкційні / набивні плаі

Модель: Бурова установка SOILMEC R825

Макс. глибина: 36 / 27 м

ЗАМОВИТИ

Код: 1-018

Тип: Буронабивні палі

Модель: Бурова установка SOILMEC R940

Макс. глибина буріння: 77 м

ЗАМОВИТИ

Код: 1-019

ФОРМА ШВИДКОГО ЗВ'ЯЗКУ

ПРОФІ-ЕКСПО ГРУП

Завжди готові допомогти з будь-якими питаннями і роботами, де потрібна спеціалізована техніка. Напишіть, і ми оперативно з вами зв'яжемось.

+38 098 802 46 34 office@profiexpogroup.com

Відправити посилання
на сторінку через